تعداد اپیزودها
6
امتیاز دوره
قیمت دوره
699

امیرحسین تقی‌لو

امیرحسین تقی‌لو، متولد 1365، دانش‌آموخته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی و آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد، استاد مدعو دانشکده‌ی پیراپزشکی دانشگاه تهران، مدیر و موسس خدمات زبان‌های خارجی لینگو، مدرس، محقق و مترجم زبان انگلیسی هستم. از 1383 تدریس زبان انگلیسی رو شروع کردم و در 15 سال اخیر مشغول تدریس دوره‌های پیشرفته‌ی زبان انگلیسی مثل آیلتس، تافل و … . همینطور آموزش شیوه‌ی تدریس این دوره‌ها به مدرسین سطوح پایین‌تر زبان‌ انگلیسی بوده‌ و هستم. توی این دوره قصد دارم شمارو با آیلتس بیشتر آشنا کنم و تکنیک‌های مربوط به این آزمون رو به صورت فشرده برای شما توضیح بدم.

محتوای دوره

برای مشاهده دوره بر روی عنوان هر مطلب کلیک کنید.

آیلتس چیست؟

07:26
در این قسمت امیرحسین تقی‌لو به بررسی انواع آزمون‌های آیلتس، اهداف و انواع استفاده از آن، بخش‌‌های آزمون، شیوه‌های برگزاری آن و میزان زمان موردنیاز برای مطالعه با توجه به سطح زبان و توضیحات مورد نیاز در رابطه با اینکه یک استاد خوب باید چه ویژگی‌هایی برای زبان‌آموز داشته باشد، خواهد پرداخت.

Ielts Speaking

15:16
در این قسمت شما با تکنیک‌ها و نکات لازم برای پاسخگویی در قسمت Speaking امتحان آیلتس و همچنین نحوه برگزاری این بخش از امتحان آشنا خواهید شد.

Ielts Listening

52:22
در این قسمت به بررسی تکینک‌های لازم‌، انواع سوال‌ها و نحوه اجرای بخش Listening امتحان آیلتس در دو آزمون Academic ، General و آزمون کامپیوتری می‌پردازیم.

Ielts Reading

55:09
در این قسمت تکنیک‌های پاسخ‌دهی به بخش Reading از جمله Skimming و Scanning را خواهید آموخت و همچنین با نکات مربوط به برگزاری این بخش از امتحان آشنا خواهید شد.

Ielts Writing

01:01:11
در این قسمت امیرحسین تقی‌لو به تکنیک‌های پاسخ‌دهی در دو آزمون Academic و General، انواع سوال‌ها، و نکات ضروری مربوط به نحوه برگزاری این قسمت از آزمون آیلتس می‌پردازد.

Vocabulary و Grammar در آیلتس

15:33
در این قسمت امیرحسین تقی‌لو کتاب‌های مناسب و مورد نیاز برای یادگیری Grammar و Vocabulary و انواع روش‌های یادگیری آن‌ها را به شما معرفی خواهد کرد.

نظرات هنرجویان