آشنایی با فرسودگی شغلی و عبور از آن

عاطفه کمالو

فرسودگی شغلی یعنی استرس های مدیریت نشده در محیط کار؛ در این دوره دکتر عاطفه کمالو به شما کمک می کند از وجود فرسوگی شغلی در خود آگاه شوید و به درمان آن بپردازید.

آشنایی با فرسودگی شغلی و عبور از آن

عاطفه کمالو

فرسودگی شغلی/ چیستی و علائم فرسودگی شغلی

07:01
خستگی ناشی از کار با فرسودگی شغلی فرق می‌کند. فرسودگی ناشی از استرس‌های مدیریت‌نشده‌ است.


اهمیت فرسودگی شغلی

07:19
فرسودگی شغلی به دو دسته تقسیم میشود. دسته‌ی فردی و اجتماعی. در این بخش به بیماری‌های مرتبط با فرسودگی شغلی می‌پردازیم.

عوامل موثر در ایجاد فرسودگی شغلی

13:14
آیا همه افراد به یک مقدار دچار فرسودگی شغلی میشوند؟ دراین بخش به دو دسته‌ی اصلی عوامل موثر در ایجاد فرسودگی شغلی اشاره می‌کنیم.

پیشگیری فردی از فرسودگی شغلی

17:41
حجم بالای کار چگونه بر عملکرد فرد شاغل تاثیر می‌گذارد؟

آشنایی با فرسودگی شغلی و عبور از آن

عاطفه کمالو زاده 1361، روانپزشک، روان‌درمان‌گر شناختی‌رفتاری و حوزه‌ی تروما و کمپلکس تروما و فارغ‌التحصیل رشته تخصصی روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. او تاکنون در سمپوزیوم‌ها و سمینارهای تخصصی حوزه اعصاب‌و روان سخنرانی‌های متعددی را ارائه داده‌ است که برخی از آنها عبارت اند از: «همایش سالیانه ی انجمن روانپزشکان ایران»، «همایش انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان»، «سمپوزیوم های اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی»، «همایش آموزش پزشکی در ایران»، «همایش انجمن پزشکان عمومی» و ....
همچنین از او مقالات آموزشی بسیاری در نشریاتی چون «هفته‌نامه سلامت»، «هفته‌نامه زندگی مثبت»، «هفته‌نامه جامعه پویا»، «نشریه پیام ام‌اس» و... منتشر شده است. کمالو از سال 91 به عنوان استاد مدعو با گروه « مهارت های ارتباطی» دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران همکاری می کند.

نظرات هنرجویان