تعداد اپیزودها
4
امتیاز دوره
قیمت دوره
699

مانی مزکی

مانی مزکی، زاده 1367؛ آهنگساز، نوازنده سازهای بادی ( هارمونیکا، ترومبون، یوفونیوم و ...)، سازنده موسیقی فیلم و تئاتر و عضو گروه موسیقی بُمرانی‌ است. او که عضو کانون نوازندگان هارمونیکا (ساز دهنی) جهان است با مدرک رسمی تدریس سازدهنی از وزارت ارشاد بیش از یک دهه است که در زمینه تدریس ساز هارمونیکا فعالیت می‌کند. کارنامه کاری مزکی به دو بخش نوازندگی و آهنگسازی تقسیم می‌شود. در کسوت آهنگساز، از او آثار متعددی در زمینه ساخت موسیقی فیلم و تئاتر به چشم می‌خورد. فیلمهایی چون «با من حرف نزن» به کارگردانی رسول ادهمی 1391، « و ما در این لحظه مردیم» به کارگردانی حامد صیامی 1392 و نمایش هایی چون « یه دنیای وارونه» به کارگردانی رعنا قادری 1391، «بی‌چیز» به کارگردانی مهدی فرشید سپهر 1392، « مرثیه ای برای بی‌گناهی» به کارگردانی حمید پورآذری و وفا بلال 1390، «کودک خجالت‌آباد» به کارگردانی مریم شوقی 1391، «حقایقی درباره ماهی مرده» به کارگردانی سینا پاکدل 1390 اشاره کرد.
او عضو ثابت گروه موسیقی بمرانی‌ست و در یک دهه اخیر در تمام آلبوم‌های این گروه حضور دارد. آثاری چون «جوراب‌های لخت» 1390، « اتوبوس قرمز سال» 1391، «مخرج مشترک» 1393، «گذشتن و رفتن پیوسته» 1395، «سیزده چهل» 1397و...
مانی مزکی به‌عنوان نوازنده در آلبوم‌ها و کنسرت‌های متعدد دیگری نیز حضور داشته است و با آهنگسازان و گروه‌های مطرحی چون فردین خلعتبری، امیر توسلی و گروه دنگ‌شو همکاری کرده است. نوازندگی در آلبوم‌های «اتاق گوشواره» از گروه دنگ شو، آلبوم « تا هزار و نمی‌دونم چند» از گروه رام، « کو» از جلیل شعاع، موسیقی فیلم سینمایی « چ» از فردین خلعتبری، موسیقی فیلم «پایان خدمت» از امیر توسلی، موسیقی سریال «پژمان» از گروه دنگ شو و اجرا در کنسرت گروه میوت ایجنسی (1393)، کنسرت گروه آندلس 1391و... بخشی از کارنامه نوازندگی اوست.
او یک آلبوم مستقل به نام « خداحافظ ای درخت توت» نیز با آهنگسازی خود در سال 1394 منتشر کرده است.

محتوای دوره

برای مشاهده دوره بر روی عنوان هر مطلب کلیک کنید.

بداهه نوازی بلوز / مقدمه

04:46
در این بخش  یک بداهه‌نوازی می‌بینیم و تکنیک‌ها را به صورت اجمالی بررسی می‌کنیم 

بررسی تکنیک ها

15:17

در این قسمت شیوه ویرایش صدا را خواهیم دید البته با استفاده از نرم‌افزار ویرایش صدا

ویرایش صدا

14:35

در این قسمت شیوه ویرایش صدا را خواهیم دید البته با استفاده از نرم‌افزار ویرایش صدا

انتخاب نت ها

26:23

هرکسی راهی برای ساخت و انتخاب جملاتی که می‌نوازد دارد. در این بخش به این سوال پاسخ خواهیم داد که چگونه به انتخاب و ساخت جملات بداهه بپردازیم.

نظرات هنرجویان