تعداد اپیزودها
4
امتیاز دوره
قیمت دوره
799

پدارم نيک‌نفس

پدرام نیک نفس، خواننده ،آهنگساز ،نوازنده با سابقه فعالیت هنری 15 سال ،مدرس آواز پاپ و راک در آموزشگاه های موسیقی مختلف از جمله رنگین کمان، هزاردستان، آوای ماهان، راستین و پیوستن به کادر مدرسه بین المللی موسیقی مدرن ( MMS) به عنوان مربی آواز پاپ و راک .
فعالیت های موسیقایی :
همکاری با گروه نجوا
اجراهای زنده به صورت پژوهشی و خیریه در خانه معلم (وابسته به اموزش و پرورش ) و دانشکده توانبخشی و دانشکده علوم پزشکی (دانشگاه آزاد تهران) .
همکاری با گروه وندیدا ( Vandida)
اجراهای مختلف داخل کشور از جمله اجرا در سالن ترانه، اجرای خیریه به نفع کودکان مبتلا به سرطان و بیماری های قلبی ‌؛ شرکت در مسابقه  " Shammal " مرتبط با فستیوال    " 2007 Desert Rock در کشور امارات متحد عربی که به عنوان یکی از ده گروه برتر راک قاره آسیا معرفی شد .
همکاری در  برگزاری دو دوره سالیانه کارگاه آموزشی گروه نوازی  آکادمی گیتار رنگین کمان (به عنوان سرپرست و مربی تیم وکالیست ها ) همکاری با موسسه موسیقی همدلان نوا به عنوان مربی گروه تیچرز در مسابقه گروه نوازی آموزشگاه موسیقی کرال .
و همچنین مربی گروه Endless در سال دوم اجرای مسابقات همدلان نوا در سالن اریکه ایرانیان که به عنوان گروه اول و برتر انتخاب شدند .
مدیریت و برگزاری  جشنواره همدلان در بهمن ماه 1394 ، در این جشنواره 6گروه مستقل راک هر کدام در سانس های مختلف به اجرا پرداختند ‌.
ساخته های پدرام نیک نفس:
آهنگ های ‌‌(تناقض: اشکان شب افروز)- (شام آخر:ایمان پندی)- ( زخم: میثم هاشمی) -( انتقام:مهیار رادمان)- (روزهای تاریک:مهیار رادمان)-(ترانه راک:مهیار رادمان)-(روزهای بد: آرمان موسوی نژاد )- (بانوی رویاها: علی حبیبی ) و... که آهنگ سازی ، تنظیم، صدابرداری ، رکورد ، ناظر ضبط و میکس ومستر اکثر کارها
همکاری با گروه موسیقی" جستو " در سبک Jazz و اجرا در سالن برج آزادی ( 18 اردیبهشت 1394 ) ،
اجرای بازخوانی ترانه های قدیمی در تالار وحدت با گروه کر آوای ماهان و گروه کاما در 10دی 1395 ، 11و 12 تیر ماه 1397 ، 14 و 15 و 16 تیرماه 1398
اجرا در تئاتر مستقل با گروه اکتاورس به عنوان خوانندن مهمان تابستان 1396.
خواننده گروه پراگرسیو متال " Diaeko " از سال 2012 تا 2014 ؛
خواننده گروه Indie  راک  " Digital Lanterns " از سال 2013 تا 2014 ؛
خواننده گروه متال " Corvoid "  از 2013 تا کنون که آلبوم این گروه در بازار جهانی منتشر شده است قابل دسترس برای خرید و گوش کردن در تمام پلتفرم های معتبر و جهانی . آرتیست های بین المللی و بارز از جمله اندی جیمز، توماس لانگ، درک ون بویرن، ماتیاس ارکلاین در آن همکاری داشته اند .
سرپرست و خواننده و آهنگساز گروه پاپ راک" کروم " از 2012 تا کنون که نتیجه این همکاری آلبوم "چتر رویاها " بوده که در زمستان 1396 به همراه اجرای زنده ای ازین گروه رونمایی شد و با مجوز رسمی از دفتر ارشاد به بیرون آمده و همینطور اجرا در تئاتر‌مستقل تهران در 31 تیر 1396 و اجرا در برج آزادی در 24 شهریور 1396 .
خواننده و آهنگساز گروه پاپ راک " هامان  "  که تا به اینجا چندین موزیک و ویدئو نتیجه این همکاری بوده که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به بیرون آمده، اجرای زنده در برنامه انجمن صنفی موزیسین های ایران و اجرا زنده در نشست خانه شعر و ترانه با محوریت موضوع راک فارسی که هر دوی این اجراها در همین تابستان 96 انجام شد .
اجرا در جشنواره فجر کرج سال 97 .
اجرا در جشنواره ترمه در مونیخ در تاریخ 17 می 2022 .
بازی و اجرا در فیلم سینمایی ریکوئیتو ( برکه خاموش ) به کارگردانی بهادر زمانی که آهنگ نمیتونم در قسمت اصلی فیلم و آهنگ فانوس در تیتراژ پایانی استفاده شده.

محتوای دوره

برای مشاهده دوره بر روی عنوان هر مطلب کلیک کنید.

Physical Warm-Up

06:48
در این قسمت پدارم نیک‌نفس پس از معرفی دوره، مراحل اولیه آماده سازی برای شروع تمرین  آواز را به شما آموزش میدهد. Physical- Warm-Up شامل تمرینات بدنی مناسب و لازم برای آواز و خوانندگیست

Vocal Warm-Up

24:20
Vocal Warm-Up تمریناتی برای آماده کردن صداست که برای شروع آواز خواندن باید انجام داد. در این بخش تکنیک‌های مانند Humming بررسی می‌شود.

Vocal Technic

32:37
در این بخش تکنیک‌های درست تنفس شکمی و تمرین‌های مختلف آن آموزش داده می‌شود.

Song Singing

30:02
در اين قسمت پدارم نیک‌نفس همراه با نوید یک آواز را تمرین و مشکلات و ایرادهای ممکن در این مسیر را بررسی می‌کند.

نظرات هنرجویان