تعداد اپیزودها
5
امتیاز دوره
قیمت دوره
799

شادی آتشکاری

شادی آتشکاری متولد 1360 در رشت و فارغ التحصیل از دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی صنایع است. وی در سال 2003 به کانادا مهاجرت کرده و در سال 2010 به مدرسه آشپزی رفته و دیپلم شیرینی‌پزی و نان را مدرسه Pacific Institute Of Culinary Art گرفته است. دوره کارآموزی خود را در Pan Pacific Hotel و آشپزخانه رستوران ایتالیایی La Querca گذرانده است. اولین تجربه کاری شادی در یک نانوایی که صبحانه سرو می کردند بوده و بعد از آن در سال 2011 در رستوران ژاپنی Minami ، به طور رسمی شروع به کار کرده و در آشپزخانه شیرینی‌پزی این رستوران برای 5 سال مشغول به کار بوده.
شادی در سال 2016 به ایران بازگشت و به عنوان شف شیرینی‌پزی Eclair Patisserie مشغول به کار شد. او در اِکلر تغییرات مثبت و نوآوری‌های زیادی در بخش دسر و شیرینی انجام داد، از جمله تغییر و افزایش منوی شیرینی‌ها، تغییر در بسته بندی و روند کار این بخش.
با شروع کرونا در فروردین 1399 با اِکلر قطع همکاری کرد و به گروه پاپ کورن پیوست. شادی در این همکاری شروع به راه‌اندازی eM Cafe و آموزش پرسنل و نوشتن منو برای کافه و ناکایا کرده است و در حال حاضر شف شیرینی‌پزی گروه پاپ کورن است.

محتوای دوره

برای مشاهده دوره بر روی عنوان هر مطلب کلیک کنید.

کرم پاتیسیر و مشتقات

17:21
در این قسمت با استفاده از کرم پاتیسیر که ستون اصلی شیرینی‌پزی فرانسوی است، نحوه درست کردن کرم دیپلمات، کرم شیبوست، مورنگ ایتالیایی، شانتی و در نهایت کرم موسیلین را به شما آموزش می‌دهیم.

کرم آنگلز

04:54
در این قسمت طرز تهیه کرم آنگلز یا همان کرم انگلیسی را که یک سس کاستردی نرم است، خواهید آموخت. این کرم بیشتر در دسرهای بشقابی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرم بروله

07:14
در این قسمت با یکی ار معروف‌ترین دسرهای کاستردی فرانسوی آشنا خواهید شد.

کرم کارامل

07:00
در این قسمت با طرز تهیه یکی از پر طرفدار‌ترین دسرهای فرانسوی آشنا خواهید شد.

خمیرها

24:03
در این قسمت با سه نوع از پرطرفدارترین خمیرهای شرینی‌پزی فرانسوی آشنا خواهید شد و همچنین در ادامه شادی آتشکاری با استفاده از خمیرها و کرم‌هایی که در طول دوره به شما آموخته است، نحوه تهیه چند مدل شیرینی فرانسوی را آموزش خواهد داد.

نظرات هنرجویان